Služby pre developerov


Máte investičné ambície, ale chýba Vám sprostredkovateľ vašich predstáv? Vieme Vám ponúknuť víziu, možnosti a hodnotu tam, kde Vy možno perspektívu nevidíte. Z komplexného hľadiska vieme Vaše predstavy a ciele naplniť vo všetkých smeroch.
Developerský inžiniering
Ak vlastníte nehnuteľnosť, na ktorej by ste chceli realizovať nejaký investičný zámer, budete mať dočinenia s množstvom byrokratických či legislatívnych krokov, ktoré sú náročné na odbornosť aj čas. Ponúkame Vám preto komplexný developerský inžiniering, ktorým sa Váš zámer posunie až k realizácií. Tento proces pre nás nie je ničím novým a v rámci neho Vám zabezpečíme všetko potrebné od prípadnej zmeny územného plánu obce až po vybavenie stavebných povolení, ktoré možno nazvať byrokraticky náročným procesom. Náš tím je k dispozícii, aby Vám vo všetkom pomohol. Základom pre napredovanie vo Vašej vízii sú práve tieto kroky, s ktorými máme už niekoľkoročné skúsenosti a tak dokážeme plnohodnotne, flexibilne a časovo výhodne pracovať na zrealizovaní daného plánu.
Celková projekcia
Keďže ako firma ponúkame komplexné služby, tak projekciu Vášho zámeru môžete taktiež zveriť do rúk nám. V závislosti od individuálnych potrieb vieme zabezpečiť všetko od vytvorenia koncepčného návrhu využitia územia, územného plánu zóny cez geometrický plán až po projekciu infraštruktúry. Ako náhle nám teda zveríte Váš zámer, bude postačovať len niekoľko konzultácii k tomu, aby Vaša vízia nadobudla reálne rozmery.
Kompletný prieskum a posudok nehnuteľnosti
Chystáte sa zrealizovať nejaký investičný zámer a nechcete, aby Vás niečo prekvapilo? U nás ste na správnom mieste. Okrem inžinieringu a projekcie, dokážeme Vašu nehnuteľnosť zhodnotiť prostredníctvom kompletného prieskumu a posudku tak, že preukážeme reálne možnosti, predpoklady, riešenia a hodnotu, ktoré budú vyplývať z analýzy reálneho stavu. Konkrétne máme na mysli napríklad možnosti pripojenia, existenciu inžinierskych sietí či podzemných vedení, ktoré by mohli znehodnocovať nehnuteľnosť, bonitu ornej pôdy, právny prístup alebo právnu históriu. Takéto posudky vytvárame na základe našich profesionálnych skúsenosti a vyjadrení dotknutých inštitúcii. Výsledkom z nášho posudzovania bude zviazaný dokument ktorý bude celkovým posúdením nehnuteľnosti.
Vytváranie nových lokalít
V súčasnosti je veľký dopyt po vytváraní nových lokalít, ktoré vzniknú zo zdanlivo neperspektívneho miesta. Existuje totiž mnoho možností, príležitostí a miest, kde sa dá vybudovať nový priestor pre život. Je však málo komplexných spoločností, ktoré pri tomto ponúkajú kompletný servis. Takéto zámery totiž vyžadujú profesionalitu, skúsenosti a správny tím, ktorý víziu pretransformuje na realitu. Sme to práve my, kto toto všetko ponúka v jednom balíku a našou víziou je Vám v tomto pomôcť.
Ležia vám pozemky? Rozbehnite ich za naše peniaze!
Ak vlastníte nehnuteľnosť, ktorej hodnotu by ste chceli zvýšiť, pokojne sa obráťte na nás. Za naše peniaze Vám zabezpečíme všetko, čo je potrebné aby sa z vašich pozemkov stali hotové stavebné pozemky a to aj vrátane realizácie sietí a komunikácie a to tak, že Vás to nebude stáť ani 1 €. Za vopred dohodnutý podiel vo Vašej nehnuteľnosti, zabezpečíme všetko od geometrického plánu, projektových dokumentácií, cez stavebné povolenia a realizáciu sietí a komunikácie a to pre Vás úplne bez starostí. Aj napriek tomu, že sa Vám v nehnuteľnosti zmenší podiel, tým že z pozemkov vytvoríme hotové stavebné pozemky na predaj, bude mať Váš podiel väčšiu hodnotu ako na začiatku celý pozemok a to o desiatky percent! Jediným predpokladom je, aby ste boli vlastníkom vhodnej nehnuteľnosti a aby ste mali chuť a záujem ju rozbehnúť a finančne si polepšiť.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať: 0908 475 528